| SweetGirl1303 a întrebat:

Bună seara! Ce parere aveți despre sexul oral? Ati incercat? Daca da, ce simțiți băieți când le faceti sex oral iubitelor?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

D.p.d.v. al unui barbat : senzatiile dar si sentimentele deopotriva care apar in timpul cunilitiei, sunt cele de satisfactie si placere pe care un barbat tandru si manierat, incearca sa i-o induca si/sau sa o transmita cu maxima intensitate si partenerei de sex. big grin

| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca iubesti fata, o faci din iubire, sa-i faci placere. Eu nu o fac decat femeii iubite. Cineva se exprima in felul urmator: traiesc placerea din placerea iubitei mele.
Mie imi place sa ling, dar mai ales sa sug clitorisul.

| HadesSs a răspuns:

Daca ea simte placere simt si eu placere e simplulaughing

| Andrei258 a răspuns:

Ce sa simta lichid, miros si par eu am si inghitit si par si lichid nu mai vreau sa fac si nici invers

| Tipul0111 a răspuns:

Aici e important ce simte fata, pana la urma ei ii este acordat acest sex oral. Conteaza si cat de ingrijita este fata, daca intre picioarele tale este igiena si etc baiatului o sa-i placa, daca daca e invers cred ca nici nu-ti mai face.