| Locsuuuu a întrebat:

Hei! Vreau şi eu să ştiu cum sărut cu limba (adica daca o face el primul sau eu, sunt indecisa ), da stiu ca suna ciudat, dar mno. Mersii ( fara totul vine de la sine)

Răspuns Câştigător
| Iwliaaa a răspuns:

Scuze dar sunt nevoită să îți zic asta. gen lasă-l pe el să își facă pe plac și dacă îți place și ție, fă-o și tu. Lasă limba lui să se joace cu a ta..nu știu cum să explic deoarece este ceva ce vine de la sine. Sau îi poți zice că nu știi și de aici își va face el treaba lui și cred că te vei învăța și tu.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kiwibibilă a răspuns:

Pai daca sunteti apropiati, si ar fi bine sa fiti, ii spui ca nu te-ai sarutat niciodata dar inainte de intalnire, si asa o sa te invete el.

| EmanuelKant a răspuns:

Totul vine de la sine.

| Isac_Ioan_1967 a răspuns:

El primul

| Enertx a răspuns:

Baga-i limba pe esofag

| Scufitarosie22 a răspuns:

Vine de la sine, dar conteaza si locul unde te afli, nu te astepta sa faca asta cand sunt cateva persoane care se uita la voi, mai ales daca sunteti la inceput.