| AlexandraEmma15 a întrebat:

In curad o sa am primul sarut!
Nu stiu obsolut nimic
Vreau sfaturi si toate cele!
Nu vreau raspunsuri ceva gen: " Vine de la sine "

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce oră? Ca sa stiu ce raspuns iti dau. Totul vine de la sine. Faci aceeasi greseala ca multi altii. Nu vrei exact raspunsul cel mai potrivit in asemenea situatie. Greseală enormă.

| T0T a răspuns:

Vine de la sine.

| Nemessys a răspuns:

Sa nu ai emotii happy. Mai mult de atat nu-ti zic pentru ca... am sa-ti stric toata surpriza.

| AlexandraEmma15 explică (pentru Nemessys):

Spune-mi surpriza!

| Nemessys a răspuns (pentru AlexandraEmma15):

De ce sa-ti stric unul dintre cele mai frumoase clipe ale vietii tale?

| FaraNume1245 a răspuns:

Vine de la sine. Adevarul doare.

| Claudiaa23 a răspuns:

Nu mânca ceapă!

| Nicolle_Nina_1997 a răspuns:

Stai calmă! Important e să nu te panichezi. Cel mai probabil băiatul își va da seama că nu știi și te va învăța el. Toți/toate trecem prin asta. Baftă!