| annonim_7360 a întrebat:

Heii ajutor! ce sa fac? prietenul meu azi m-a ignorat pe mess. azi cand am intrat pe mess el era pe invizibil, dupa cateva secunde ai intrat online si a iesit imediat. eu i-am dat un buzz (era pe invizibil) dar dupa a iesit de pe mess. Acum am intrat pe mess si i-am dat un buzz (e online) si nu mi-a raspuns. ce sa fac? il iubesc mult!

6 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Scumpa mea nu te mai stresa din nimicuri ca o sa ai peri albi cat de curand... Poate ca esti la inceputul realtiei si nu comunicati destul.Suna-l si spune-i ce s-a intamplat sau intreaba-l ce face. Daca se intampla de prea multe ori sa te evite inseamna ca nu te iubeste indeajuns si nu merita.Crede-ma sunt lucruri mult mai grave care ti le-ar putea face dar nu le ignora pe cele mici si comunicati.Bafta!

| Papusik a răspuns:

Poate nu te mai iubeste.
Suna-l, du-te la el acasa.
Intreaba-l ce e cu el.
Si intreaba-l daca te iubeste si daca mai vrea sa continuati relatia sad

| Elysssa a răspuns:

Fa si tu ce face el,ignora-l! Daca te iubeste trebuie sa te bage in seama,dar daca e invers, nu mai astepta! Mai sunt si altii! Cauta un baiat, care sa-ti acorde atentia de care ai nevoie.

| Daei a răspuns:

Ce zici de ideea "poate are treaba omul"?

| IAMsterdam a răspuns:

Mai dai un buzz!

| Nutellajustforme a răspuns:

Sincer.thinking Cand prietenul meu nu imi raspunde pe mess. ii dau mesaj sau il sun. daca nu raspunde nici la telefon astept poate are niste treaba. daca nu ma baga in seama nici peste cateva ore straight face Nu mai fac nimic il las in pace si daca imi zice ceva il ignor. sa vad cat ii pasa. dar nu mi. a facut decat odata asa si atunci avea treaba laughing Sper ca te.am ajutat.