| anonim_4396 a întrebat:

Buna nu am putut sa ma abtin sa postez aceasta intrebare.ieri am intrat putin pe mess si am vazut ca era cea mai buna prietena online.eu de fel mai compun poezii si i-am trimis si ei una si am intrebat-o daca ii place si a zis ca e foarte reusita.in fine.eu am vorbit cu ea prin sms inainte sa intru pe net.mai tarziu am intrebat-o pe mess ce face etc, a raspuns normal iar dupa aceea face la mine din vorba in vorba ca daca o sa fac dragoste numai in noaptea nuntii si chestii de genul.eu i-am raspuns, si dupa cateva secunde dupa ce am iesit de pe mess am primit mesaj de la ea ca eu de fapt am vorbit cu prietenul ei si nici ea nu a stiut si si-a cerut scuze.acum eu ma gandesc de ce m-ar intreba el asa si sa stiti ca nu e totul dar nu am mai scris. Vreau pareri diverse.Multumesc! am 17 ani

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrea sa faca dragoste cu tine si vrea sa-ti stie parerea. E un baiat cam las, daca a pus-o pe prietena ta sa faca asa ceva si nu ati discutat face to face.
Sau a vrut sa te puna la incercare.
Cert este ca da, cel mai bine este sa faci dragoste in noaptea nuntii.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai inca ceva o sa spun. mie mi-a spus prietena mea ca s-a culcat cu el, si stie doar mama ei, tatal nu stie..eu i-am spus ca mai tarziu o sa regrete dar faptul e consumat, e problema ei acum.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si am intrebat-o daca o s-o lase atunci ce o sa faca, si ea a raspuns lasa ca mai sunt si altii, deci intelegeti.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era si el curios. Crezi ca numai fetele sunt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc foarte mult pentru funda!
Ai grija la ce faci si nu te lasa dusa de val.
Sarbatori fericite!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc la fel si tie!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

happy

| Skarlat a răspuns:

Cel mai probabil el ar vrea sa fie cu tine sau ar dori sa faca ceva cu tine