| Cameliacam122 a întrebat:

Heii! Am aproape 16 ani si sunt virgina. Vreau sa spun ca ma simt mai mereu excitata, ma gandesc la sex si simt o nevoie de a avea ceva in vagin.Este normal? Voi simtiti asta? Daca simt o dorinta sexuala oare daca un baiat va vrea sa facem sex si am fi singuri si eu chiar daca inainte nu doream asta caci e prea de vreme credeti ca voi ceda din cauza tensiunii sexuale si sa-mi pierd controlul?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inca 2 ani poti rezista pana atunci, lacat la pasare copii nu au voie sa faca sex

| shadow72 a răspuns:

Si daca pierzi controlul ce? inveti lucruri noi.

| RAY a răspuns:

Eu cred ca tensiune asta e cauzata de ceva mu?

| neutrino a răspuns:

La mine nu este asa, este invers, simt nevoia sa pun ceva in vaginul iubitei. Si atunci, pun, fara sa-mi pied controlul.

| xSequel a răspuns:

La varsta asta bineinteles ca e normal, din cauza hormonilor. In ce priveste sexul, o faci doar daca esti pregatita, desi nu iti indic la anii astia. Rezuma-te doar la masturbare, momentanwinking

| Corobana_Stefanel_1990 a răspuns:

Pai la modul cel mai serios, ia-ti prezervative si poti sa-ti incepi viata sexuala, deoarece de acum ai 16 ani...am prieteni de 15 ani care au facut sex! Nevoia sexului la o varsta mai putin dezvoltata este rezultatul maturizarii rapide! Parerea mea poti s-o faci, distractie placuta! P.Snu uita de prezervative! altfel riscati sa aveti mari probleme!