| Anonim210795 a întrebat:

Heii am nevoie de ajutor...ieri am fost cu prietenul si am facut dragoste...pt prima data, mi-e teama sa nu fiu insarcinata, nu ne-am protejat si maine trebuie sa imi vina menstruatia dar nu e nici un semn, fara durere de burta spate si toate cele. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Acum nu mai poti face absolut nimic, doar sa astepti. daca ai menstruatii regulate, ziua era cu fertilitate minima, asa ca este putin probabil sa fii insarcinata. daca menstra apare zilele astea, atunci in mod clar nu ai evenit mamica. Insa daca insistati cu sexul neprotejat o sa ti se indeplineasca repede si aceasta dorinta.

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Vorba croitorului: masoara de 10 ori si taie o data!

| Anonim210795 explică:

Nici un semn incasad