| bubu_1541 a întrebat:

am nevoie de un sfat. sunt cu cineva de un an si 4 luni. nu stiu cum se face dar atunci cand il am langa mine nu ma prea intereseaza, sunt indiferenta, si nu prea imi pasa, ma enervez repede pe el si nu imi convine nimic din ceea ce face. in schimb atunci cand eram despartiti asteptam sa imi scrie imi statea capu mereu la el si vorbeam cu el mereu. De fiecae data cand m-am impacat cu el eram convinsa ca il iubesc dar dupa aproximativ o luna deja nu mai aveam chef sa vorbim si asa mai departelaughing nu imi pot da seama ce simt pentru el:-s ps ne.am certat de mai multe ori si ne-am impacat. nu stiu cam ce sa fac, el mia demonstrat ca ma iubeste si nu vreau sal ranesc.

Răspuns Câştigător
| Ctynnaa a răspuns:

Tu ce spui acolo, zici ca-mi spui povestea meahee hee. Il iubestihee hee, doar ca atunci cand ai persoana iubita langa tine, pur si simplu nu realizezi, pentru ca stii ca e a tahee hee. Asa se intampla si in cazul cand o persoana place pe cineva, vorbesc mult, cealalta pers nu apreciaza, si cand nu mai vorbesc, "vai, mi-e dor".laughing

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat