| Guide a întrebat:

am o intrebare. putin cam tampita.laughing deci. sunt fata si in partea intima a corpuluihee hee eu am acele "labi" daca pot spune asahappy mari :/ chiar imi este rusine. este normal? :-s

8 răspunsuri:
| euI a răspuns:

Bucura-te de astawinking

| ChioruL14 a răspuns:

Stii aia de atarna la curcan? ghici cu ce seamana pasarica ta
http://www.loupiote.com/photos/93474596.shtml
GLU GLU GLU GLU

| BoBBy a răspuns:

E foarte tare happy. sexy happybig grin

| doc69 a răspuns:

Multi barbati adora asta...chiar e o problema pentru tine?

| unnamedXXL a răspuns:

Mai taie din ele da'le dreacu. laughing este destul de normal nu ai de ce sa iti fie rusine. unora le plac foarte mult astawinking stai linistita

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Faza amuzanta e ca stiu pe cineva care se plange de asta, cineva apropiat mie laughing unii baieti gasesc asta destul de atragator la o fatabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| elninoema a răspuns:

Mie imi plac, nu ai vrea sa ne cunoastem?