| doaryo_4168 a întrebat:

HEII! am si eu o intrebare. ce as putea sa ii ofer cadou ibitei mele care este la distanta de mine pentru cateva zile si ne.a prins Valentine's Day la distanta si vreau sa ii iau ceva si sa ii trimit prin fan curier. Daca aveti idei le accept cu drag.

Răspuns Câştigător
| 07letsfuck a răspuns:

Ii poti darui ceva semnificativ, ceva legat de voi.Eu anul trecut, i-am oferit jumatatii mele un puzzle cu poza noastra, impachetat frumos, pus intr-o cutie rosie, care era umpluta cu biletele,pe care scria cate un cuvant semnificativ relatiei noastre *data in care ne-am cunoscut, primul sarut, locul primului sarut, primele emotii traite, greutatile prin care am trecut, alinturile noastre.* Crede-ma ca i-au dat lacrimile happy.dar acum depinde si de persoana careia vrei sa ii cumperi cea. Daca e o persoana materialista, mai degraba o intrebi direct ce vrea. Sper ca te-a ajutat cat de putin raspunsul meu.

| doaryo_4168 explică (pentru 07letsfuck):

Multumesc! Am facut puzzle cu o poza cu noi doi, si i.am luat si un inel frumos thinking dar njt cum sa il dau adica. thinking njt ce sa ii spun ca ma pierd laughing) daca poti sa ma ajuti!

5 răspunsuri:
| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

O carte, un buchet de flori, un cadou personalizat, de exemplu pe http://www.buyxpress.co/magazine-cadouri-valentines-day-pentru-elea/ gasesti cateva magazine online de cadouri, unde poti alege sa trimiti direct ei cadoul dupa ce il cumperi, poate unele dintre ele ti le ambaleaza direct in hartie pentru cadouri.

| Bubiano a răspuns:

Depinde de persoana, tu stii : D. Daca nu e o persoana materialista atunci poti sa ii confectionezi ceva de mana, ceva dragut : D sau ai putea sa ii cumperi ceva despre care iti povesteste si crezi ca i-ar face placere sa il primeasca ( PS: Daca te iubeste indiferent de cadou, va aprecia si se va bucura) Bafta!

| 07letsfuck a răspuns:

Depinde cum ii dai inelul. Poti sa i-l dai in mod clasic, in cutiuta eleganta, sau iei o carte mai groasa. ii decupezi frumos continutul din mijloc, faci un mic partatel acolo, iei frumos inelul si i-l asezi acolo.Nu cred ca se va astepta ca acolo sa fie un inel...Sau ii poti lua o agenda finuta, pe prima pagina ii scrii declaratia pe care vrei sa i-o faci, deci prima pagina sa fie intreaga, iar restul cartii sa fie decupata, si tu sa o pui sa citeasca, si sa dea pagina si sa gaseasca inelul...

| Podemos635 a răspuns:

Ii poti trimite o bijuterie care sa o reprezinte sau un parfum fin.dar nu uita de o scrisoare romantica. sper ca iti place.