| BbyLov a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu ceva?
Vreau sa ii fac un cadou prietenei mele, doar ca avem o relatie la distanta. Nu am posibilitatea sa ii trimit un cadou pana in 14 februarie, deci ma gandeam la un altfel de cadou, doar ca nu prea stiu exact ce.
Imi puteti da niste idei de "cadou la distanta"?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa un clip sau trimite unul gata facut de pe you tube.
Multe poti sa faci, dar iti trebuie inspiratie, imaginatie...chestii din astea cu "i".

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa nu ai timp, daca il dai maine la curier sigur ajunge pana vineri

| neutrino a răspuns:

Ce parere ai despre o trasura trasa de doi cai albi?

| grab a răspuns:

Fa-ti mulajut la scula si trimite-i-l sa isi faca un eclar de acele dimensiuni. sau doua ca sa ii ajunga pana in stomac happy

SAU ii comanzi si platesti ceva cu cardul de pe eMAG de le place femeilor, nu stiu sa zic exact, dar oricum ceva sclipitor si curierul sa ii bata ei la usa cu o funda pe pachet in sloboz.

| LastKisss a răspuns:

Canta-i o melodie de dragoste si trimite-i

| yulyanayo a răspuns:

Poti sa-i faci un clip din poze si sa il postezzi pentru al vedea ea. Poti sa faci un video filmand mai multi prieteni de ai vostri spunandu-i la multi ani si la urma tu sa-i spui ceva mai mult deoarece trebuie sa fie mai special doar este prietena ta buna. eu cred ca ar fi impresionata sa faci un astfel de video si eu as fi. Sper ca te-am ajutat, Funda:*