| dreamgirl_8264 a întrebat:

Heii.am si eu o intrebare si vreau cat mai multe pareri.Am cunoscut un baiat, care e varul prietenei mele, ea mi-a facut cunostinta cu el, atunci el i-a cerut pr mele nr meu.De atunci am vorbit destul de des la telfon, el imi zicea ca vr sa ma cunoasca si ca vrea sa fim impreuna pentru ca eram din orase diferite nu putea veni prea des, insa acum 2 zile a venit la prietena mea si nu mi-a spus nimic.Credeti ca ii era rusine sau poate nu a mai vrut sa fie cu mine?

4 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Daca l-ai refuzat e probabil sa se fi simtit jignit si din motivul asta sa nu fi vrut sa iti mai vorbeasca.

| Alina_2393 a răspuns:

Mai ai un "caz" cam ciudat verisorul prietenei mele ...neah` nu suna prea bine oh go on la orice cearta ea ar putea sa ii umple capul cu prostii iar distanta...off`. orase diferitewinking las.o balta` mai bine renuntati happy

| dreamgirl_8264 explică:

Problema este ca la telfon era mult mai tupeist, dar nu a venit vorba niciodata de sex pentru ca practic nu eram nici impreuna.dar sunt constienta ca a fost foarte ciudat comportamentul lui si cu o saptamana pana sa vina nu prea am mai vorbit...

| JustAlaN a răspuns:

Parerea mea este ca acel baiat vrea mai mult sex decat sa fie cu tine,daca vroia sa fie cu tine cred ca ar fi intrebato pe vara-sa de tine, cel putin asa ar reactiona majoritatea baietilor daca ar fi indragostit, in primul rand intreaba-te pe tine ce vrea el de fapt... daca ai vorbit atat cu el s-ar putea sa iti dai seama de intentiile lui.