| SperantaPierduta a întrebat:

Heii.am si eu o problema.Am fost cu un baiat un timp.Ne'am despartit.Acum el mi-a spus ca vrea sa ne impacam.Eu nu il credeam dar am auzit de la o prietena comuna ca el era foarte trist si ca s-a rugat de ea sa vorbeasca cu mine ca sa ma vada si el(eu nu voiam sa ies la el). Am vorbit si eu eram cam rece.si faceam pe indiferenta mai mult. A 2a zi mi-a reprosat ca el a venit cu gandul sa vb si sa ne impacam si mie nu imi pasa etc. Mi'a spus ca vrea sa ne impacam, sa incercam sa ne impacam iar.Pana la urma ne'am impacat si promisiunea ca va incerca sa nu ne mai certam si sa nu se mai comporte aiurea.Noi nu ne putem vedea decat la sf de saptamana.Sambata.SI sambata asta m'a enervat rau pentru ca a venit si a plecat imediat si mi-a spus ca nu mai poate sa ramana pentru ca intra prietenii si cine il mai vede la banuieli (noi am tinut relatia ascunsa, eu am vrut sa fie asa) si el venea mereu sambata sa ne intalnim (de aia a spus ca nu poate sa ramana acum). Si l'am intrebat eu cand a venit."aa.deci e ultima data cand ne vedem? cand vi?" si mi-a spus ca nu. ca doar acum nu poate sta. eu ce sa fac m'a enervat faza asta. si bineinteles vreau sa ii spun. dar intrebarea mea e: Sa ii dau mesaj si sa il intreb ce vrea pana la urma? Ca sa stiu si eu? sau sa astept pana in week-endul viitor sa vorbim fata in fata?

3 răspunsuri:
| TabooR a răspuns:

Pff e cam greu foarte... mai bine vorbiti fata in fata si spune-i ce simti cu adevarat mi se pare aiurea relatia voastra

| Secretly a răspuns:

Hm. da cel mai bine ar fi sa vb in fatawinking pentru ca o sa-i vezi reactiile...atunci deja vei vedea ce si cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce u ai vrut sa tineti relatia ascunsa nu cred ca ar trebui sa te iei de al ca iti respecta decizia

dar ii poti spune ca te-a deranjat ca a stat putin cu tine