| anonim_4396 a întrebat:

Heii, am un prieten sunt cam comfuza in legatura cu el, cand i-am zis sa iesim afara pe la 7 el ma suna la 8 jumate ca ma asteapta iar eu ca fraiera nu stiiu cum sa dau de el si astept, pe mess imi zice sa il ieri ca el ori are treaba sau nu ii place sa iese ziua numa cand se intuneca iar eu nu pot sta afara dupa ora 8 iar pe mess cateodata sta pe invizibil cand intri sta jumate de ora trece iar pe invizibil si tot asa dar daca vede ca am ttr mass el imd intra pe mine heii ce faci etc poate credeti ca nu ma iubeste dar eu l-am vazut cu ochi meii ca si-a dat prietena afara din casa si a trimis-o acasa. Oare sa il cred?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu nu l-as crede.
Inchide telefonul o zi, nu mai intra pe mess si vezi ce face.
Te vei lamuri.

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Idem greece12

| TeUbEsC a răspuns:

Nu,nu stii cum sunt baietii...:d