| Anamaria9518 a întrebat:

As avea o intrebare.Am lucrat vara asta la un restaurant si era un baiat care lucra langa restaurant la o spalatorie auto. Aveam acelasi patron asa ca el venea la restaurant sa manance si mai povesteam, si cand nu avea de munca venea la mine la restaurant si mai povesteam. Mi-a cerut fb prima data si apoi numarul.Dupa asta eu nu am mai lucrat acolo s el imi trimitea mesaje si mi-a zis sa ies cu el intr-o zi. A spus ca isi va lua o zi libera de la munca si sa iesim doar noi doi. Dupa cateva zile a inceput sa vorbeasca cu o prietena de a mea si sa ii ceara ei numarul si asa. Ea cand a alflat ca il plac pe baiat a inceput sa se dea la el, a vrut sa iasa cu el si asa ( ea avand prieten) si i-a spus ceva la baiat si baiatul acela nu a mai vorbit deloc cu mine si am mers la restaurantul acela intr-o zi si el am evita..Ne-am certat eu cu prietena aceea si mi-a zis ca l-a sters pe baiat de pe fb si ca i-a blocat numarul. de atunci eu cu ea nu mai vorbesc. Dupa o saptamana sau 2 i-am trimis mesaj la baiat sa il intreb ce face si am vorbit amandoi destul de sec. si ieri mi-a trimis el mesaj ca sa aleg o zi cand vreau sa ies cu el ca sa stie cand sa isi ia liber.Am uitat sa mentionez ca in tot acest timp el imi dadea like-uri si imi comenta pozele si puii meii. Eu acum ce sa fac? Ce sa inteleg? Ma place sau nu? Ma place pe mine sau pe prietena mea? Ce vrea de la mine?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Odata ce sa repezit la ea inseamna ca nu e om serios si nu te iluziona pentru ca nu e tipul care va ramane cu tine toata viata.

| neutrino a răspuns:

Va place pe amandoua.