| Mirela704 a întrebat:

Va rog din suflet sa imi dati un sfat

Sa incep sa va povestesc.mie aproximativ 1 luna mi-a placut de un baiat pe nume Mihai, acum a inceput sa-mi treaca dar partea proasta e ca acum 4 zile i-a trimis prietenei mele mesaj si i-a cerut numarul meu.i l-a dat si tot am vorbit prin mesaje. In aceste 4 zile el mi-a trimis primul mesaj, eu nu ii trimiteam niciodata! Si am fost sambata la bar si el era acolo, si mi-a trimis mesaj ca nu stiu sa bag lumea in seama si din astea! Si dupa i-am cerut unui prieten sa-mi dea o geaca si a spus ca imi aduce el [mihai] pentru ca sta aproape si s-a ridicat sa mearga si m-a cheamt si am spus ca eu mai stau pan la ora 2...si a plecat si mi-a trimis mesaj sa ies afar, am iesit si am mers dupa geacalaughingnici nu prea am vorbit m-a luat de dupa cap si cam atat! eram la masa si l-am rugat pe un baiat sa-mi faca faebookul pe tel si atunci a venit el si s-a pus langa prietena mea, si el mi-a trimis mesaj "vezi ca sunt gelos" si i-a spus prietenei mele :" vezi cum sunt prietenii..imi combina prietena"...nu stiu ce sa cred. Oare i place de mine, sau nu straight face! e timid, imi spune multa lume, chiar si el recunoaste.e smecheras si figurant sad..si vorbeste urat cu mine.i-am spus in mesaj ca vorbeste urat si el mi-a pus ":*" azi nu mi-a trimis deloc mesajsadeu nici nu am mers la bar!
Deci, va rog sa ma ajutati. Oare ii place de mine sau ce vrea!
ps: sunt cu geaca lui in brate; x il ador:

5 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Du-te la bar.
Bautura face minuni. thumbs up

| GăbițuGabriel a răspuns:

Posibil sa ii placa de tine sau doar sa te amageasca straight face

| iQueenB a răspuns:

Paaiii.ce pot sa zic daca baiatul te place cu adevarat o sa faca el primul pas si o sa iti zica pe fata :"stii te cam plac vrei sa fim impreuna?"laughing. Oricum nu mi-a placut faza ca iti vorbeste urat daca nu iti vorbea urat poate era ok...dar poate vrea sa atraga atentia ca e smecher ca injura sau faze de genu.Eu spun ca te place da dar daca nu face el primul pas spun sa-l faci tu si sa ii spui ce simti. pana la urma nu se poate intampla nimic rau.happy

Sper ca te-am ajutat in legatura cu problema ta.

| Mirela704 explică (pentru iQueenB):

Biialove struck mi-a trimis mesajbatting eyelashes! ma deruteaza pur si simplu nu stiu ce sa mai fac. straight face...

| iQueenB a răspuns (pentru Mirela704):

Ti-am zis poate asa se integreaza el intr-o relatie sau poate vrea sa vada daca esti potrivita, o fii un testhappyIncearca sa-i faci fata accepta-i toate fazele jalnice.Cine stie ce o sa se intample mai departe.