| Simoniqdulciq a întrebat:

am 14 ap 15 ani.un baiat se tine de mine de ceva timp spune ca ma iubeste inestimamil ca ma adora, atunci cand sunt cu el spune ca m.ar savura .i.am spus ca nu il cred si ca am impresia ca vrea sa isi bata joc deoarece e mai mare decat mine cu cv ani,el spune ca daca ar vrea sa-mi faca rau ar face.o dar nu o face deoarece "sunt prea dulce"-asa spune el,se jura e dispeat... spune, ti.mi ce sa cred? sad

Răspuns Câştigător
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Din moment ce tu ai nevoie de sfatul nostru, inseamna clar ca nu ai incredere in el..Ar putea fi sincer, insa parerea mea este ca atunci cand vrei sa cuceresti o fata si vrei sa fi cu ea, nu te comporti ca un obsedat si nu vi cu replici gen alea..Sunt curioasa totusi cati ani are el..Ai putea sa-l "testezi".Sa-i spui ca mai intai vrei sa va mai cunoasteti si etc..in felul asta vezi cum se comporta in continuare..Pentru ca este posibil sa vrea doar ***.

4 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Daca si tie iti place de el, inseamna ca deocamdata aveti doar o problema de comunicare, crede-l ca nu prea are unde sa isi faca vocabularul din expresii manelistice.
Ajuta-l un pic pana isi da seama ca uzitand cocalarisme verbale nu va avea succes decat la fete care accepta asa ceva adica pirande happy

Succes!

Daca nu iti place de el, ii spui clar: Nu sunt curioasa! PA!

| UngUrU777 a răspuns:

Pune-l sa faca ceva indrasnet! Care sa-ti confirme ca te place!

| alexutzaTaa a răspuns:

Pai el ce vrea de la tine sa fii impreuna cu el sau sa te f***e scuze de expresie.Dar daca nu ai mai fi asa de dulce tiar face rau pentru ca el asa a zis nu? eu zic sa il testezi sa vezi ce face cu tine! daca isi bate joc ai sa vezi tu atunci cand vei fi cu el bafta sper ca te-am ajutat macar putin!

| Evelina4U a răspuns:

Pai si eu am 14 ani si sunt intr-o relatie cu un baiat de 17 ani big grin. Il ador ma iubeste cu adevarat e foarte atent si sincer happy Asa ca in dragoste nu conteaza varsta happy