| AnonimaFrumoasamuah a întrebat:

Vorbesc cu un baiat care are iubita. E dintr un oras vecin si vine la mine sa ne vedem de cate ori are timp,ca munceste. Nu am intretinut relatii intime,il plac mult si el pe mine, ne vedem de placere vorbim ne sarutam etc Eu ii tot spun de iubita lui dar el spune ca ma adora, ca moare de dragul meu, dar nu renunta la ea.Imi vorbeste frumos, ma suna, ii pasa de mine...dar totusi e cu aia. Mi a spus ca n.o iubeste si s-a vazut cu ea doar noaptea, nu se afiseaza cu ea.
Nu stiu ce sa fac, i am zis sa o lase daca ma vrea pe mine, dar a zis ca nu e asa usor, e indecis nu stie ce sa faca, ce sa cred? Ce sa fac? Pareri

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu are de gand sa o paraseasca pe prietena lui. Te minte ca sa ajunga in chilotii tai. Asta e singurul lui obiectiv si dupa ce si-l va fi indeplinit exista doua variante: ori isi va pierde brusc interesul pentru tine, ori va incerca sa te prosteasca in continuare pentru ca a vazut ca ii merge vrajeala si are parte de sex fara obligatii.

| XxBlueRosexX a răspuns:

Pai sincera sa fiu el te minte, iar tu naiba il crezi... daca zice ca nu o iubeste pe prietena lui poate sta cu ea doar pentru sex sau poate so fi invatat cu ea si de aia nu vrea sa o lase. Poate te place sau poate doar vrajeste la tine doar sa te faca sa ajungi in pat cu el si dupa sa te lase cu ochii in soare. Fa ce crezi ca e mai bine.

| InVPent a răspuns:

Ai putea să îi spui iubitei lui ce-i face prințul. c:
Dacă se vede cu tine și îți zice că pe ea nu o iubește, dar totuși e cu ea, nu îi da importanță. Ori e un mitocan căruia îi place să o ardă la două capete doar de dragul de a-și ocupa timpul, ori vrea să se culce cu amândouă. Nu-ți bate capul cu el, genul ăsta de oameni merită să fie singuri toată viața. Gândește-te că dacă nu ar vrea să fie cu actuala lui iubită, s-ar despărți de ea. Succes!

| ceciliastefanescu2000 a răspuns:

Daca nu vrea el te *** eu