| anonim_4396 a întrebat:

Heii buna!happy Duminica seara, baiatul pe care-l plac mi-a zis ca si el ma place. Normal ca am fost foarte fericita.
Insa este o problema. El este cu o fata pe care o iubeste mai mult. Mi-a zis ca daca nu ar fi cu ea, poate am putea sa fim impreuna. Fata aceea, este o prietena buna de-a mea.
Ce sa fac ca ei 2 sa se desparta? Nu vreau sa par o persoana rea, dar fata cu care este in prezent, nu mai simte nimic pentru el. Stau impreuna doar ca sa il faca gelos pe fostul`.
Lui nu ii pot spune sa se desparta, pentru ca imi e teama ca se va supara pe mine. Si daca i-as spune ce face acea fata, ar crede ca sunt disperata.
Cum sa fac sa se desparta? Chiar ma simt rau cand stiu ca el ma place, dar e cu alta. Va roooog, help mee!:* Cel mai bun raspuns funda, iar restul vot.
Multumesc Anticipat!:*

2 răspunsuri:
| vladusx a răspuns:

Asta e cam singura solutie daca nu esti ( criminala) laughinglaughing spune-i poate o sa inteleaga sau vorbesti cu piretena aia si o faci sa marturiseasca singura dar vorbesti pe mess sau prin mesaje ( mobil) si ii arati ceti spune prietena ta despre iubitul ei ( tipu care te place) fi smekeralaughing

| LooMeaMea a răspuns:

Hey,chiar daca se desparte de ea si va fi cu tine.gandul tot acolo ii va fi, nu cred ca iti place sa fi pe locul doi...Lasa ca totul sa "vina de la sine" si ai sa vezi ca timpul le va rezolva pe toate...ttu doar vorbeste cu el si spune'i sa isi faca ordine in gand si sa nu te mai lase sa iti faci sperantzebig grinbig grin[Funda?:*]