| Nicol12378 a întrebat:

Am o prietena care ii place de un baiat. Acel baiat este cu o fata iar ea incercand sa ii desparta l-a indepartat mai mult. Ce sa faca ea? Chiar a plans din cauza asta... E disperata. o supara f. tare cand ii vede impreuna sad

Răspuns Câştigător
| mimi0202 a răspuns:

Buna. Desi o deranjeaza faptul ca ii vede impreuna, eu cred ca, daca acel baiat nu are aceleasi sentimente fata de ea pe care ea le are, ea ar trebui sa il inteleaga si sa nu ii strice relatia pe care o are cu fata aceea.
La urma urmei, isi va gasi si ea un prieten. happy

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ea sa il lase in pace, ceea ce vrea ea sa faca este ingrozitor de urat si umilitor. Iar tu rupe prietenia cu ea, este o fata lipsita de loialitate si respect si capabila sa faca orice nemernicie pentru a-i fi ei bine.

| T0T a răspuns:

E foarte urât ce face prietena ta. Mai bine s-ar abține, nu are ce căuta în relația lor. Dacă îl place asta nu înseamnă că are un motiv să fie nesimțită.

| Doub a răspuns:

Să aştepte să depăşească 14 ani.

| Nicol12378 explică (pentru Doub):

Are 15 ani -.-

| R0R0 a răspuns:

Atunci fa in asa fel incat sa nu ii mai vada.Ii va prinde mult mai bine sa nu ii priveasca cum se plimbă impreuna

| alexandru0sorin a răspuns:

Man nu mi se pare corect sa incerci sa desparti 2 oameni doar pentru ca tie iti place 1 din ei. gen daca ea ar fi impreuna cu tipul nu cred ca i-ar coveni ca altul sa incerce s-o desparta de el ca sa o combine el nu

| MorganaM a răspuns:

Vai, ce oribil! cum sa faca asa ceva? 1 Sa distruga relatia unor persoane?! Daca ea va fi in cele din urma cu el, iar o alta, ca ea, va incerca si reusi sa ii desparta, ii va conveni? Ei i-ar placea sa fie in locul iubitei lui?

Foarte urat din partea ei. Asemenea lucruri nu o sa ii tina si va fi pedepsita la un moment dat.

| InnocentSίn a răspuns:

Prietena ta e o c*rva.