| anonim_4396 a întrebat:

Heii.Buna la toti:*.Ce faceti? Am o intrebare :-D.Am 15 ani si voiam sa va intreb cum sa il faci pe un baiat sa isi recapete increderea in tine? Ce poti face si cum sa vorbesti,cum sa te comporti cand esti cu el? Funda pentru cel mai bun raspuns:*. big hug

P.Sbig grinaca iti cere sa te culci cu el pentru a isi recapata increderea? E o idee proasta sa faci asta, nu?

5 răspunsuri:
| KaRa23S a răspuns:

Te iubesc daca... Una dintre principalele motive care stau la baza deciziei tinerilor de a-si incepe viata sexuala este conceptia, de acum generalizata, ca iubirea trebuie sa aiba o dovada materiala: ''Daca ma iubesti vei accepta sa faci dragoste cu mine''- derivat din ''Daca ma iubesti, vei fi ascultator!'' sau din tot atat de banalul ''Daca ma superi, nu te mai iubesc!''.
Cred ca am fost destul de clara ce am vrut sa zic. Decizia iti apartine. Succes! :*:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Încrederea se câştigă foarte greu şi pleacă cât ai bate din palme.
Din păcate, o să trebuiască să treacă ceva timp până să aibă din nou încredere în tine; timp în care, trebuie să-i demonstrezi că ai învăţat din greşeli, că faci tot posibilul să nu le repeţi, că ţii la el şi îl vrei.

E foarte posibil să-ţi ceară să te culci cu el.Nu ştiu ce să zic aici.Depinde ce fel de relaţie aţi avut, depinde de vârstă, dar în principiu ar trebui să te înţeleagă, să nu te preseze la capitolul ăsta.

SucceS!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aoleo.
Nu e frumos ce face.Ai procedat bine si nu te consuma, pentru ca nu merita.

| Satango a răspuns:

Ti-a zis sa te culci cu el? Daca da sa stii ca profita de tine. Te crede inebunita dupa el. Mai bine l-ai lasa. Ca nu e singurul baiat din lumea asta. Si daca ai vrea ca un baiat sa isi recapete increderea in tine ar trebui sa ii acorzi atentie si sa ii explici cum sta situatia daca ai gresit cu ceva. Bafta!

| Ykz a răspuns:

Bună.

Demonstrează-i că poate avea încredere în tine, spune-i să-ţi spună nişte secrete dar ţinele în tine, nu-ţi da drumul la gură cum mai fac unii. chatterbox.
Dacă trebuie să te culci cu el să-şi recapete încrederea, va fi doar o noapte şi după te va lăsa, DA este o idee foarte proastă.
Comportă-te normal, prefă-te că-ţi pasă ce păţeşte sau ce a păţit etc. Fii tu lângă el când are nevoie.

Ceau :*.