| KidDaCuOcHiAlBaStRi a întrebat:

Heii care credeti ca sunt cele mai frumoase fete >: cele blonde cu ochii albastri, cele brunete cu ochii albastri sau bruneta / blonda cu ochii caprui/verzii? eu aleg bruneta cu ochii albastri love strucklaughing voi?

Răspuns Câştigător
| AnaCristinaN a răspuns:

Eu cred ca brunetele cu ochii albastri.

16 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Bruneta cu ochi caprui cea mai buna combinatie! big grin

| KidDaCuOcHiAlBaStRi explică (pentru DirectDinBerceni92):

Mersii de raspuns :** fiecare cu gusturile lui!

| Doηηa a răspuns:

Dar voi a-ți mai auzit și de nuanța șaten?
Sau crede-ți că există doar brunete și blonde?
Mă rog.

| KidDaCuOcHiAlBaStRi explică (pentru Doηηa):

Mda. nu vad care e legatura oh go on. nu te ambala prea tare!rolling on the floor

| Neinteresantul a răspuns:

Alea cu parul albastru si ochii vineti. Ce intrebare idioata... la fel si felul in care ai dat funda...

| KidDaCuOcHiAlBaStRi explică (pentru Neinteresantul):

O singura intrebare ochii vineti?rolling on the floor e problema mea cu ii dau funda :** nu iti convine intrebarea nu iti da cu parerea!

| Auslesse a răspuns:

Fiecare fata-i frumoasa in felu` ei, indiferent de culoarea ochilor sau a parului!happy

| KidDaCuOcHiAlBaStRi explică (pentru Auslesse):

Asa este! doar ca intrebarea mea se refera la ceva mai rar. ceva ce nu poti gasi usor. nu stiu daca ai inteles ce vreau sa spun!:** mersi de raspuns.

| ksuper31 a răspuns:

Bruneta cu ochii albastrii...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Şi eu prefer "bruneta cu ochii albaştri"!

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Satena cu ochii verzi, scurt si la obiecthappy

| Q69 a răspuns:

Toate s la fel tongue

| KidDaCuOcHiAlBaStRi explică (pentru Q69):

Si mie imi place melodia laughing nu e cazul meu rolling on the floor mersii de raspuns :**!

| Q69 a răspuns (pentru KidDaCuOcHiAlBaStRi):

acum serios...
fiecare fata este frumoasa in felul ei
depinde si cine apreciaza

| dIzzEE a răspuns:

Sincer nu conteaza daca arata bine

| Scumpik_Biia_1995 a răspuns:

Eu am ochii albastri si parul brunet :*