| anonim_4396 a întrebat:

Heii happy. Cum as putea impaca un baiat care nu mai are incredere in mine? Adica am fost cu el o luna si apoi m-am despartit de el, deoarece devenise mult prea stresant[lipicios]laughing. Si acum as vrea sa ne impacam. Sunt sigura ca si el vrea pentru ca tine la mine, dar sunt fata. Cum as putea sa ma exprim? crying Please straight face Heelp me sad. Funda happy.

Răspuns Câştigător
| cypryan_3322 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa te impaci cu el si ca ai gresit si iti cer scuze, si ca tii la iel foarte mult incat ti-ai da si viata! Bafta!

2 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Cam tu ai gresit.Zi si tu ca ai avut alt fel de probleme de rezolvat, ca ai trecut printr-o perioada mai nasoala nu te-ai simtit prea bine...etc.Nu te da prea disperata sa nu te ia de gasca...Te descurci tu!

| Inimioara_8864 a răspuns:

Pai incearca sa vb ca el, sh poate rezlvi ceva...Bafta! funda?happy