| anonim_4396 a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat de un an si o luna. Pana prin septembrie eram nedespartiti deoarece eram la acelasi liceu. Mai tarziu, a trebuit sa ma mut la alt liceu, si de atunci s-a schimbat mult. Mi-a spus ca nu mai e ca inainte si ca nu mai simte aceleasi lucruri pentru mine. Ne-am despartit de 2-3 ori dar am reusit sa il fac sa ne impacam. Nu mai stiu ce sa fac, de 2 zile mi-a spus ca nu ma mai iubeste asa ca inainte si ca desi stiu asta, sta impreuna cu mine ca sa nu ma simt singura si sa nu plang, sa-mi fac rau. Cum as putea sa-l fac sa ma iubeasca din nou la fel de mult? [P. S. mi-a spus ca mai tine totusi la mine dar nu asa ca inainte] Nu-mi convine despartirea, tin enorm de mult la el si nu as putea suporta. Cum as putea sa-l surprind si sa-l fac sa fie din nou indragostit de mine? Help, please...

Răspuns Câştigător
| BlackHorse a răspuns:

O schimbare de look probabil, sau sa petreci mai mult timp cu el. Fa niste sacrificii ( nu sa chiulesti, sa nu mai iti faci temele ), si sa petreci mai mult timp cu el. Baftawinking