| Alinaaxd a întrebat:

Heii.Cum pot sa atrag un baiat? Nu stiu daca ma place si nici eu nul- plac, insa chiar vreau sa-l atrag.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si daca el investeste sentimente si-l ranesti,nu-ti pasa, tot vrei sa-l atragi?
Cu felul asta de a gandi, sa nu te intrebi plangand peste un timp, de ce te-a lasat un baiat pe care chiar il placeai.
Pentru ca primesti in viata ceea ce dai.
Iar daca tu te joci cu un baiat, se vor juca si baietii cu tine.

| consilierultau001 a răspuns:

Vrei sa il atragi asa doar sa re simti tu multumita sau sa fi cu el?

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Daca nu il placi de ce vrei sa il atragi? Incearca sa atragi pe cineva care iti place. Pur si simplu iti pui in evidenta calitatile fizice, intelectuale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Tu esti tu. Esti unica prin faptul ca te-ai nascut. Sunt sigura ca ai mult mai multe calitati decat faptul ca esti amuzanta si draguta. Pun pariu ca esti frumoasa, inteligenta, amabila, prietenoasa etc. Tu poti face sa te placa NU un baiat, ci zeci de baieti. Daca el te va remarca atunci ai castigat meciul. Daca nu, atunci nu ai nevoie sa te injosesti sa faci primul pas. Sunt sigura ca ar sta la rand pentru atentia ta, multi alti baieti.
Dar daca tu doresti neaparat ca masculul Alfa sa te placa, atunci intra in discutie cu el si comunicati cat mai mult posibil, sa va cunoasteti sa vedeti daca sunteti compatibili si pe aceeasi lungime de unda. Fi suportera lui nr. 1 si sigur se va lega ceva intre voi.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat