| MagdaIrimie124 a întrebat:

Heii. daca azi am avut două contacte sexuale protejate(prezervativ) și peste 4-5 zile ar trebui sa îmi înceapă menstruația. nu am apucat sa verific prezervativele dar nu am auzit că s ar fi rupt..am mai pățit sa se rupă și se auzeau, sau se simțea când se crapă. exista vreun risc? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Contact sexual protejat+ fără accidente= șanse 0, griji multe și degeaba.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nici nu a inceput bine anul si iar a ti trecut la ftai.

| Emilian65 a răspuns:

Daca actele sexuale au fost protejate si cu 4-5 zile inainte de menstruatie nu este risc de sarcina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu s-au rupt atunci nu-s șanse să rămâi gravidă.