| Alessiiaa510 a întrebat:

Heii! De ce credeti ca iubitul meu imi ofera oral de fiecare data inainte de sex? Nu exista partida fara sa faca asta si nu doar asa, mai mereu dureaza in jur de 7-8 minute si ma intoarce pe toate partile si o face cu foarte mare "pofta" sa zic asa si chiar daca uneori suntem obositi sau ne e somn, el nu trece la sex pana nu face asta macar putin, nu se lasa pana nu atinge cu gura, adica eu chiar nu am mai auzit asa ceva. Oare face asta ca sa ma umezesc eu? Dar eu ma ud destul de repede, nu am probleme, eu cred ca ii place lui foarte mult sau il excita, adica o face pentru placerea lui, nu neaparat pentru mine, voi ce credeti? Cred asta pentru ca el a insistat fara ca eu sa ii spun ca mi-ar place sau as vrea, eu chiar nu voiam prima data iar el a insistat, mi-a placut si de atunci s-a tot intamplat. Eu nu prea ii fac lui, stie ca nu imi place si chiar daca imi face, eu nu-i fac, i-am facut de 2-3 ori cateva minute, i-am explicat ca nu imi place si a inteles, nu a mai cerut, deci nu face asta ca sa primeasca si el, pentru ca e constient ca nu o sa primeasca dar care ar putea fi motivul? Oare este obsedat? Face asta ca îl excita pe el prea mult? Sau poate il excita ca aude gemete de la mine? Si mereu la ceva timp dupa ce ejaculeaza, incepe iar sa imi faca si el mai termina odata facand asta. Baieti, voi simtiti sa faceti asta? Puteti face oral oricarei fete sau trebuie sa o iubiti sau sa fiti indragostiti de ea?

12 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

E simplu, o face de placere! Nu o face ca sa te simti obligata sa-i faci si tu. De unde stiu? Pentru ca exact asa sunt si eu. Mai mult decat atat, eu nu cer si nu am cerut niciodata partenerei sa-mi faca si ea mie sex oral. Daca a vrut ea sa-mi faca, nu am refuzat-o, dar eu nu tin neaparat sa se intample asta. Nu spun ca nu-mi place...normal ca-mi place, dar nu in mod deosebit, adica as putea sa traiesc foarte bine si fara sa mi se suga poola. In schimb, simt o placere deosebita sa dau eu limbi. Nu concep sexul fara sa dau limbi. Ador sa fac asta. Ador gustul si mirosul de pasarica.
Intrebi daca as putea face asta oricarei fete. Categoric nu! Trebuie sa fie in acelasi timp frumoasa (nu mi-ar placea sa-i dau limbi unei urate) si sa am si incredere in ea, in sensul ca e esential sa fiu sigur ca nu-mi voi lua vreo boala. Nu trebuie neaparat sa o iubesc, ci doar sa existe atractia fizica. Sper ca am fost destul de explicit. happy

| darrio2007 a răspuns:

Multumeste-te cu asa ceva. Chiar o face de placere si ma mira asemenea intrebari din partea ta.
Multe femei si-ar dori sa fie „chinuite" in asa hal dar nu prea au cu cine.

| AnemonaP a răspuns:

Este normal sa îți faca oral... Oralul este normal înainte de sex, in preludiu. Urât ca nu ii întorci și tu favoarea.

| LoveSleep a răspuns:

Unii au fantezii sa faca sex in 3 cu tine si prietena ta cea mai buna, altii sa-ti faca sex oral.

Care ti-ar conveni mai mult? Sau poate ai chef de un golden shower.

| Goete a răspuns (pentru LoveSleep):

O fantezie nu exclude pe cealaltawinking

| Sofer a răspuns:

Nu fac oral ei fără sa o duc la medic sa ii facă analize sa nu aibă ceva transmisibil. Nu m-aș risca sa fac oral unei fete pentru ca eu nu stiu câți parteneri a avut inainte. Si dacă nu exista dorința din partea ei sa imi facă oral, nici eu nu ma avânt.
Imi e mila de iubitul tău ca nu e totul reciproc la voi. Ce nu iti place mai exact când ii faci blowjob?

| Lukasssz a răspuns:

Vrea sa ii faci si tu, nu te-ai prins?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De plăcere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

Mie de exemplu îmi place să fac asta și tocmai pentru că îi produc plăcere partenerei cu care fac sex face ca și pe mine da mă excite, dacă nu ar simți plăcere nu ar avea nici un sens, așa că eu cred că lui îi place să îți facă pentru că îți oferă plăcere și asta îi dă lui satisfacție

| vasile2222 a răspuns:

>>i-am explicat ca nu imi place si a inteles, nu a mai cerut, deci nu face asta ca sa primeasca si el
Asta crezi tu happy
In mod sigur va gasi pe cineva de la care sa primeasca si el. E doar o chestiune de timp.

| AdeLeu a răspuns:

Cati ani ai de ti se pare asa de curios? Baiatul te satisface. Normal ca simtim sa o facem.
Nu are legatura neaparat cu sentimentele.

| Tatsel a răspuns:

Inseamna ca te place.
Nu inteleg ce te deranjeaza pe tine.