| Cristina45 a întrebat:

Heii ...imi place foarte mult de un baiat , el fumeaza si bea dar nu ma deranjeaza ca si eu fumez dar stiu sigur ca nu si'ar bate niciodata jco de o fata (pentru ca stiu f multe despre el m-am interesat ) dar el nu cred ca stie mai nimic despre mine in afara de ce a vazut pe fb si nu stiu cum sa fac sa ma placa ...ceva idei ? plssss noi oricum ne intalnim destul de des

3 răspunsuri:
| StorrY a răspuns:

In cazul tau nu e ceva rau. pur si simplu ar trebui sa vorbesti mia mult timp cu el pina ce te-ar cunoaste. apoi marele pas. si tu ar trebui sa-l cunosti fiidca niciodata nu esti cum te caracterizeaza altii. succes!

| cristi0005 a răspuns:

Daca nu are prietena si tie iti place de el, ii poti trimite un mesaj pe fb si invita-l la o plimbarehappy

| Cristina45 explică:

Am uitat sa specific ca eu am 15 ani iar el 16