| Kh3sha a întrebat:

Heii!:* imi place de un baiat cu care ma inteleg destul de bine ma refer ca ne intalnim in fiecare seara, glumim. Cred ca si lui ii place de mine adica ma conduce intotdeauna ma ia in brate laughing... problema e ca are prietena si asta mi se pare ciudat ori nu tine la fata aia ori chiar ii place de mine. Eu ma inteleg bine cu verisoara lui pe care am pus.o sa-l intrebe de mine, la care el a zis ca ii place de mine pentru ca nu sunt timida si ca sunt amuzanta,bine asta-seara cand am iesit eu m-am certat cu un prieten de al lui si probabil s-a simtit prost pentru ca a venit si m-a luat in brate, m-a pupat pe obrazlaughing si eu am plecat... pentru ca nu imi place sa ma bag peste fata aia. si nici nu stiu sigur daca ma place sau e doar prietenos. Voi ce parere aveti?:* Fundita!

Răspuns Câştigător
| ErikaEri a răspuns:

Mai,vezi tu, uneori iti mai faci relatii si din plictiseala, din nevoi, din cauza singuratatii...in astfel de cazuri, merita sa salvezi ''un suflet chinuit''. Discuta cu el despre relatia care o are, urmarestei modurile de raspuns, tonalitatea vocii cand iti vorbeste despre acea relatie, daca exista un strop de panica cand vorbeste, daca se agita prea mult:atunci cand arunca o ploaie de explicatii si injurii despre relatia lui sigur vrea sa te.o sa iti dai seama si tu ...ca doar nu esti dusa

1 răspuns:
| madalinamadu a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa discuti cu el legat de acest subiect.Asa afli daca te place si daca tine la fata aceea, iar daca nu tine nu vad unde este problema.Bafta! :*