| IubesteEa a întrebat:

Buna cine mi-a citit povestile anterioare stie despre ce e vorba daca nu ati citit sa le cititit eu spun pe scurt (am ramas prietena cu un baiat am plans muult nu am fost impreuna dar inainte cand ne-am plimbat ne imbratisam tineam de mana si la sfarsit ne am sarutatlove struck am crezut ca zbor eram asa de fericita, pe 21 ne am certat findca eu am crezut din vorba altuia ca isi bate joc si cand l-am intrebat nu a vrut sa imi raspunda si a zis ca mai bine ramanem prieteni ca nu ne potrivim 1.de ce a spus asta? 2.de ce s-a suparat asa de tare? si dupa am ajuns sa nu mai imi placa de el ca nu l-am mai vazut asa de des si daca el nu ma mai place am zis ca dragostea cu sila nu se face si am acceptat, duminica pe 1 a iesit afara si eu i-am zis pe mess daca iese si a zis ca nu stie si a iesit 3.credeti ca de dragul meu? asa si dupa a venit la bara de la teren si l-am salutat si el pe mine si mi-a zambitlove struck si tot se uita la mine venea la bara si ne am uitat unii in ochii celuilaltlove struck apoi cand am ras mi-a auzit rasul s-a uitat la mine si a zambitlove struck tot se uita la mine love struck apoi a doua zi m-a intrebat daca vreau sa fim iubiti sa ne iubim i-am zis ca dalove struck 5.de ce a zis asta? si am zis ca da dar sa ne cunoastem mai bine si a zis ca da si acum nici macar nu mai vine la teren sa ne intalnim sa vorbim sa ne cunoastem si dupa sa avem o relatie am aflat ca el merge in tineretului sa joace fotbal si eu cred ca are pe alta nu stiu ajung la ganduri din astea 6. ce sa fac? 7.credeti ca tine la mine? asa si i-am trimis mesaj cand mai vine pe la teren sa ne intalnim etc sa ne plimbam de ce s-a razgandit si a zis sa vedem daca merge 8. la ce s-a referit? si i-am zis ca eu il visez noaptea in fiecare noapte si ca am refuzat multi baietii cu speranta sa mai fim impreuna si el nu mi-a raspuns sad 9.ce sa fac? eu cred ca tine la mine love struck

1 răspuns:
| AndBog a răspuns:

Prea complicat.Si apoi nu stiu ce varsta ai tu si nici el, poate sunt copilarii.in general la varste mai fragede toate persoanele tind sa fie influentate de orice persoana, prieteni de orice discutie care o aude.e foarte greu sa spui de ce a facut ce a facut la un moment dat.