| Kidaaaaaaa a întrebat:

Heii! In vara merg cu scoala la mare la Costinesti. eu as dori sa ma sarut cu iubitul sa ne luam in brate etc. Doar ca vor fi profi. Imi dati niste idei cum sa nu ne vada?
Multumesc.

9 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Renunță la așa ceva, o să te vadă mai mult ca sigur.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Va ingropati in nisip laughing)

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna. Of, of, of, iubirea asta. Vreti cumva sa faceti un bebe fara stirea profilor? Alta data nu aveti timp? Ei, lasati pe altadata dragilor.

| FartsMaker a răspuns:

Cand va calariti in camera de hotel... poti sa inchizi usa. :\

| Isys a răspuns:

Nu crezi ca ar trebui sa vorbesti cu maicata sa stie ca ai un iubit si sa te saruti cu el in fata profilor? ce iti pot face? sa o sune pe maicata "da stiu ca are prieten" rolling on the floor

| AlinaaBH a răspuns:

Si daca vor fi profesori ce? pana la urma e iubitul tau + ca nu esi in incinta liceului / scolii ca sa mai existe reguli.