| MaTrIx8378 a întrebat:

Heii! Ma puteti ajuta, pe facebook, am trimis prea multe cereri de prietenie, si mi-a blocat 30 de zile sa nu mai adaug in lista, si nu exista nici-o modalitate sa scap de asta? va rog, dau funda pentru care ma ajuta, sorry de categorie.

Răspuns Câştigător
| Jhfdfd a răspuns:

Si mie mi s-a blocat da 14 zile, iar acum nu mai pot sa trimit la cunoscutilaughing ghinion!laughing asteptam zilele alea si... dupa il blocam iarlaughing

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu intrebari din astea si la categoria unde le pui, risti sa te trezesti si aici alte 30 de zile, stand pe-afara!

| Orte95 a răspuns:

Ba da.
Asteapta 30 de zile laughing.
Sau fa report la administratori fb-ului dar nu cred ca te va baga nimeni in seamawinking