| BigsmilexD a întrebat:

HEii.
Ma tot intreaba o prietena cum poti sa uiti un baiat pe care il iubesti mult? Ceva raspunsuri?
Funditaaa si vooot love struck

Răspuns Câştigător
| OnlyBlack a răspuns:

Depinde cat de tare il iubeste insa in primul rand ar trebui sa nu se mai gandeasca la el si sa incerce sa evite orice intalnire cu acel baiat pentru ca daca il vede ii clar ca nu o sa si-l scoata din minte prea usor! In + ar trebui sa incerce sa fie cu un alt baiat chiar daca pe acela nu-l iubeste chiar asa de mult si poate cu timpul il va uita pe cel de care este indragostita momentan! Mie mi-a functionat si ii urez si ei mult SUCCES(are nevoie si stiu asta din proprie experientawinking!

6 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Poi in primul rand ar trebui sa nu se mai gandeasca la ce a fost intre ei 2 si sa cunoasca alt baiat de care sa ii placa macar putin si care sa o ajute sa il uite.Tu ca prietena incearca sa o faci sa nu se mai gandeasca la el...gaseste diferite lucruri pe care ati putea sa le faceti, de exemplu: uitati-va la un film.

| Chrisstine a răspuns:

Iesi in oras cu prietenele...te distrezi.si uiti de el.sau iti faci alt iubit care sa te faca sa te simti bine

| Cryssu17 a răspuns:

Sigur ca poti laughing. Depinde si de personalitatea ei... daca isi doreste sau nu cu adevarat sa.l uite sau nu. sigur ca poti sa.l uiti, eu am uitat un baiat care l.am iubit enorm de mult.oh go on dar asta din cauza c il si uram din tot sufletul in acelasi timp pentru c eram p romaneste un gunoi straight face.

| Bettw a răspuns:

Simplu nu.i prea sa.l uithe pentru ca il ub mai bine iji kautha un alt baiat pe plakul ei. asa sunt sigura ca daca se indragoste de alknv sigur uita de acel baiat. sper ca te.am ajutath fuUnda?happy

| Bamboccea a răspuns:

Dai un pumn in c***e si freca-l bine cu peria de sarma si o sa il uiti 100% big grin

| Mmorrreee a răspuns:

Sa incerti sa iti faci o alta relatie sa. iesi mereu sa nu te izolezi. pentru. ca asa nu l uiti si mai taresuferi. funda?smug