| Andreaa a întrebat:

Heii TPU, cum poti sa-i demonstrezi unui baiat ca il iubesti?

6 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Îi confecţionezi o inimă cu propriul tău anus!
i65.photobucket.com/albums/h219/mysticalmanana/graphics/Ferrets/love2poop.jpg

| drogh a răspuns:

Doar prin faptul ca esti tu, o fata normala. Atunci cand il prinzi langa tine, il iei de mana si-i oferi un sarut, iar la final il intrebi daca i-a placut. Sau, il inviti in oras, va plimbati si discutati tot felul de subiecte deschise si i-o spui in fata. Nu incerca niciodata metoda scrisa pentru ca va crede ca iti bati joc de el. Fii cat mai sincera posibil si tupeista. Daca cumva are probleme, ofera-te ca ajutor.

| Andreaa explică (pentru drogh):

Paii eu i-am spus ca il iubesc dar el o spus ca nu ma crede pentru ca acum 2 luni i-am spus ca`l PLAC si dupa m-am pus cu alt baiat si acum nu mai are incredere in mine, si o zis ca vrea sa ne intalnim maine si daca chiar il iubesc trebuie sa-i demonstrez asta. sad

| drogh a răspuns (pentru Andreaa):

Pai, daca nu te crede, atunci e simplu cum sa i-o demonstrezi. Il saruti de mai multe ori si te plimbi cu el peste tot, ii acorzi timpul pe care-l ai la dispozitie si ii promiti ca acea greseala nu se va mai repeta.

| Andreaa explică (pentru drogh):

Multumesc mult.:** puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O imbratisare lunga isi va face treaba.