| new_4316 a întrebat:

Heii.
Sper ca ma puteti ajuta:*
Baiatul de care imi place cand iesim afara cu mai multi prieteni imi spune sa ma asesez langa el, ma ia in brate etc. dar dupa aceia nu se intampla absolut nimic.De fiecare data cand face asa o perioada de timp nu ma mai baga in seama
Voi ce parere aveti? De ce credeti ca face toate aceste lucruri?happy:*

9 răspunsuri:
| oLeNNNao a răspuns:

Poate incearca sa o faca geloaza p'alta sau Te placeee si ii e frica sa iti arate :X ar fhi my bine sa vvb cu el si asabig hug si spune-i ce simti si daca se balbaie te place :*[fNda]love struck?

| username23 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti.

| St3fU a răspuns:

Face asta pentru ca e timid.ar trebui sa faci ceva legat de asta.ca sa stii si tu ceva sigur:d

| bebetho a răspuns:

Probabil de place si ' nu se intampla absolut nimic ' doarece crede ca
nu vrei sa-i faci jocu', chiar daca tu incerci asta happy. Poate ii e frica sa incerce sa-ti spuna ce simte pentru tine... si vrea sa-l ajuti sau. nu vrea mai mult decat o prietenie, dar cred mai mult in prima varianta.

| Danutz99_3470 a răspuns:

Cred ca e timid si ii este frica sa actioneze... pina-si ia inima in dinti iti face curte altu, daca il placi, fa si tu ceva actiune dupa ce incepe sa nu te bage in seama.

| Romelya314 a răspuns:

Daca te-ar bagat de tot in seama, ai fi de acord?big grin
eu zic sa te gandesti ce vrei u. si sa treci la actiunewinking
bafta:*

| M a răspuns:

Cunosc sentimentu' si mie mi s.a intamplat la fel in vara
as zice sa astepti sa vezi ce mai face si daca continua sa faca asa il intrebi daca vr o relatie serioasa sau nu

| Adicteddd a răspuns:

Parerea mea este ca atunci cand iti spune de ex sa stai langa el sa fi mai apropiata adica sa te bagi mai in el sau sa il iei de mana si dac el nu il va deranja vei stii ca te plac esi dupa totul va veni de la sine. sper sa pui in practica ce ti-am zis si sa imi mia zici ce s-a intamplat:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din plictisealalaughing