| pitic_2663 a întrebat:

Sper ca ma puteti ajuta :*
Baiatul de care imi place cand iesim afara ma ia in brate le spune celorlalti prieteni :,, De ea sa nu va luati ca e a mea."Si uneroi ma face sa cred ca simte ceva pentru mine. Dar pe mess nu isi arata deloc interesu`. Si eu nu stiu ce sa cred. Voi ce sfat imi dati:*Ce ar trebui sa fac?:d.

3 răspunsuri:
| cryssa a răspuns:

Cred ca el e genul direct...e mai tupeist fata in fata decat pe mess
cred ca te place
cel mai bine ar fi sa porti o discutie cu el si sa il intrebi verde in fata daa te placewinking
mult succes >big grin

| MissLove a răspuns:

Buna :*, sincer acum... prea putin conteaza pe mess.mai ales" la baieti " acestia sunt prea ocupati de "cs " si "nfs","pes","fifa", "Gta", "metin". oh go on probabil de aia nu isi arata interesulwinking e mai important daca face ceva cand sunteti impreuna decat ce zice pe mess.oh go on pe mess prea putin conteaza. daca isi arata interesul sau nu.

Ceea ce conteaza cel mai mult este ca nu este invers. adica pe mess sa fie un dulce si un scump. chatterbox si "face to face" oh go on sa stea la 10 m de tine. happy sincer.straight face

sper ca ti-am fost de ajutor:X [fundita?batting eyelashes]
sa ai grija de tine. love struck te-am pupat:*

| adina_6125 a răspuns:

In cazul asta exista 3 posibilitati:ori sa te placa si sa ii fie rusine sa iti spuna ori se poarta asa ca sa se dea mare in fata prietenilor ori isi bate joc de tine.Ar trebui cand sunteti afara doar voi doi sau chiar pe mess sa il intrebi de ce se poarta asa si vei vedea ce zice. Daca zice ca te place ii spui ca si tu il placi. Spre sa fiti fericiti:*Apropo raspunde si tu la ultima mea intebare:*Mersi:*