| DeduHere a întrebat:

Heii TPU...Cand ies afara cu niste prieteni vine si un tip pentru care simt o ciudata atractie.
De fiecare data baiatul ma ia in brate, imi pune mana pe fund, rade la glumele mele, ma pupa pe obraz..si la o provocare trasnita m-a pupat pe gura (nu french)...
CE CREDETI, MA PLACE?

Răspuns Câştigător
| Commapoint a răspuns:

Sure m te place sigur. Prin gesturile acestea iti poti da seama singura din prima. Vezi ce-i poate capu', pune-l la incercare. Daca esti atrasa de el, spune-i, poate lui ii este jena si rusine. Bafta

| Commapoint a răspuns (pentru Commapoint):

Sure,te place sigur *

3 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Mi se pare asa de draguta povestea ta, din ce ai povestit mai sus eu chiar cred ca te place.

| WhiteLover a răspuns:

Daca iti face asta doar tie, logic ca da. daca se comporta la fel si cu alte fete...mai lasa de gandit.depinde si de caracterul lui, probabil doar este mai glumet, fi atenta cum se comporta in preajma altor fete.