| ColorfulDreams a întrebat:

sper ca ma veti putea ajuta cu problema pe care o am.la balul bobocilor la care eu am fost boboaca am cunoscut un tip.se uita tot timpu la mine si ma cauta cu privirea prin sala cand nu ma vedea.practic pe tot parcusul balului se uita dupa mine.am facut apoi rost de id. u lui si am vorbit cate ceva cu el. a urmat apoi un alt bal la care am fost amandoi si iar se uita la mine.de data asta parca mai insistent.mi-am facut curaj si m.am dus sa. l chem la dans.nu a acceptat din prima pentru ca a zis ca nu are chef atunci sa danseze, dar mai tarziu am dansat. a fost foarte frumos.adica eram foarte apropiati unul de altul si vorbeam tot felul de chesti si ma tot lua in brate.au urmat apoi manele si nici unu nu le suportam asa ca nu am mai dansat. a fost apoi foarte prietenos si nu a mai dansat cu nimeni in seara aia laughing. si cand dansam eu se tot uita la mine si au zis mai multi ca ma soarbe din priviri. a plecat apoi acasa.nu inainte de a veni sa ma pupe si de a. mi zice ca pleaca.am mai vorbit parca dupa ziua aceea un pic da nu prea intram nici eu pe mess ca nu aveam timp.am aflat apoi de la un prieten care e forate bun prieten si cu el ca are prietena.asa ca am decis sa renunt la el, deoarece tipa respectiva e si mai mare ca noi (eu cu el fiind amandoi de aceeasi varsta), dar vineri am fost iar la un bal si a fost si el acolo.si iar se uita la mine cu aceeasi privire care m. a vrajit.si desi decisesem sa incerc sa. l uit.cand l.am vazut nu am putut sa nu ma uit la el si ne uitam unu la altu de parca numa noi am fi fost acolo. da nu am avut curaj de data asta sa fac ceva si nu s. a intamplat nimic. da am aflat de la niste prieteni de a lui ca nu mai are prietena. voi ce ma sfatuiti sa fac? si ce credeti ma place sau nu? help mee` puppy dog eyes...multumesc anticipat
funda

Răspuns Câştigător
| Anddrea a răspuns:

Te place, clar. Si daca tot nu mai are prietena profita. Poate e un pic timid. Mai bine faci tu primul pas. Vorbeste cu el pe mess pana ajungi sa-i spui clar ce simti si il intrebi daca si el simte acelasi lucru. Fara emotii, frica sau rusine. Dragostea e frumoasabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Sa-l cuceresti cat e liber tongue adica e clar ca te soarbe din priviri ce ar putea merge rau? Nu stii peste cine ai dat :->

| Quaresma_5984 a răspuns:

Mai mult ca sigur pentru tine s-a despartit de prietena lui happy, vorbeste cu el. funda?big grin