| sorina18 a întrebat:

Mda...prietenul meu a plecat astazi la tara si mie nu mi-a spus nimic.Am vorbit cu el aseara si nu mi-a spus nimic.Astazi ne-am intalnit pe afara si tot nu mi-a spus ca pleaca.Am aflat de la un prieten de al lui ca sta vreo saptamana la tara sad.
Ma doare ca eu nu am stiut nimic sad si plus de asta ca o sa imi fie dor de el sad
Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| GreenSky a răspuns:

Inseamna ca nu il poti numi prietenul tau daca aveti probleme de comunicare atat de grave!

| RAY a răspuns:

E clar ca te insala cu tot satul zilele asta nesimtitul in loc sa te insele cu tine el te inseala cu altele lasa ca tu il inseli cu tot orasul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nesimtit, pe ala il consideri tu prieten?

| VladGH a răspuns:

Inseamna ca nu te considera de prietena cum il consideri tu pe el.

| JasminNoir a răspuns:

Pff, ce prost. Da-i un sut in fund, nu te merita.