| alexandra274 a întrebat:

Heii TPU am 15 ani si mi-am inceput viata sexuala. Aseara am facut dragoste cu prietenul meu pentru prima data, in timp ce faceam dragoste ameteam si nu inteleg motivul
Pareri?

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ești prea mică!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Erai prea fericita si excitata.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

In primul rand eu una nu as face chestia asta in locul tau.Probabil ai ametit fiindca erai in culmea fericirii,erai curioasa si nerabdatoare sa vezi ce simti,ce se intampla, cum e aceasta prima experienta sexuala. Stiu asta fiindca si eu cand trec prin lucruri, experiente care mi se intampla atunci pentru prima oara ma ia cu ameteli si cu frisoane, deci probabil si eu daca mi-as incepe viata sexuala oe la varsta asta, 15 -16 ani as ameti de fericire, de nerabdare, de curiozitate, de placere, adrenalina ca faci ceva ce in mod normal nu ar trebui facut de la varsta asta

| MiaAtasiei a răspuns:

Posibil sa fie de la o ipsa de calciu.nu prea sunt cauze dpdv sexual pentru ameteli fie si in timpu actului sexual