| annecarajan7 a întrebat:

Heii TPU, am auzit o melodie la o tipa si imi placea tare mult, zicea asa, da-ti ochii peste cap arata-mi ca-ti place, lasa-ma sa iti fac ce nimeni nu iti face,, Dau funda pentru cel care stie melodia. Scuzeee pentru categorie, dar este cea mai cautata.

Răspuns Câştigător
| Girlwholovesleep a răspuns:

NU ȘTIU DACA E SIGUR.
Pare a fi Liviu Teodorescu-Tot ce n-ai facut.Anunta-ma daca e asa

| annecarajan7 explică (pentru Girlwholovesleep):

Hei, nu era asta melodia, am gasit-o intr-un final, dar îți dau fundița ca mi-ai acordat puțin din timpul tău liber pentru a-mi Răspunde

| Girlwholovesleep a răspuns (pentru annecarajan7):

Ce melodie era?