| LoveBryaa09 a întrebat:

Heii TPU, am o problema. Mi -am petrecut copilaria cu un baiat, iar pe parcursul anilor m-am indragsotit de el. Cand era "in lumea lui", usor i-am zis ce simt pentru el si ne intelegam din ce in ce mai bine. Dar acum nici nu mai vorbeste cu mine. Ce sa mai zic de salutari sau din astea... De multe ori, mai vine prin preajma pe la mine, dar nici macar nu se apropie de mine sa - mi vorbeasca sau ceva. Cum as putea sa-i demonstrez ca-l iubesc, si cum as putea sa "ma apropii" mai mult de el? Sau sa-l fac pe el sa se apropie de mine?

1 răspuns:
| wildthing a răspuns:

Degeaba ii demonstrezi tu ca-l iubesti, pentru ca mie mi se pare clar ca el nu simte la fel pentru tine. Si daca incerci sa te apropii de el, va profita de pozitia dominanta si probabil isi va bate joc de tine. Nu te mai gandi la el.