| xLemonish a întrebat:

Heii, TPU`. kiss. Am o voce destul de frumoasa. Vreau sa imi fac timp sa cant, caci visez sa devin cantareata. De asemenea imi place si sa dansez Hip-Hop, dar nu ma prea pricep. As vrea sa imi dati niste site`uri sau niste filmulete cu lectii de Hip-Hop. Si niste versuri pe care sa le cant. Funda + Vot Folositor. love struck [ Scuzati categoria ]

Răspuns Câştigător
| Anutzabhaaa a răspuns:

Si mie imi place sa cant si sa dansez hip hop.deci uite un sait cu lecti de hip-hop http://www.utilecopii.ro/tv/?p=249 asa am invatat hip-hop celelalte episoade le gaseste tot acolo deci... Funda? Pliz

4 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Mai bine te apuci de o muzica clasica sau dance dar nu rap...o sa iti fie greu ca fata crede-mawinkingEu de la varsta de 12 ani fac chestia asta si mereu trebuie sa vin cu ideei noi.Rap poate sa faca toti idiotii vorba lu Axel si din video-uri si alte rahaturi n-ai sa inveti mare lucru:p Totusi...bafta!happy

| AnnaMaria a răspuns:

Nu scuzam categoria.

| xLemonish explică:

Ohh. Am zis ca imi place sa dansez Hip-Hop si Rap nu sa si cant genu` asta. Mie imi place sa cant Pop, House.winking

| DuțuAlex a răspuns:

Frate,daca vrei sa canti rap trebuie sa ai rap-u in sange! el nu se invata din filmulete si alte porcarii.scoate-ti basinile elea din cap! eu ascult rap de cand ma stiu si mai si cant si ma pricep sa si compun, dar daca ti-a venit tie acum ideea sa canti ca de, sa vada nea gigel ce smechera sunt eu ca eu cant rap si el asculta muzica populara! asa nu merge! deci bafta...