| DoddyBeea a întrebat:

Heii TPU am si eu o nelamurire eu de la un timp ies cu alta gasca afara si a venit mai multi baieti noi dar unu mi-a atras atentia in felul cum se uita la mine. de fiecare data cand vine afara ma emotionez si nu mai stiu ce sa zic. Voi ce credeti ma place sau e asa aiurea adica suntem doar doua fete de cealalta fata mai face misto si rade pe seama ei de mine nu a facut niciodata misto sau cand face misto de ea si eu mai rad imi face cu ochiul si zambeste frumos la mine. Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cred ca te cam grabesti sa tragi concluzii. Asteapta sa mai treaca timpul, daca te place, iti va arata prin fapte concrete, nu doar sa iti faca cu ochiul.

| 22andreea22 a răspuns:

Exact ce crezi si tu. daaaaaa, normal ca te place, doar nu-i nebun sa faca cu ochiul asa iaurea fara motiv laughing asa ca, pe el, nu-l lasa sa iti scape daca iti place si tie, incearca sa il cunosti mai bine, cine stie poate se si infiripa ceva intre voi big grin

| Ralushikaralushikamika a răspuns:

Se uita la tine pentru ca i-ai atras atentia.E o chestie reciproca.Incearca sa-i cercetezi mai mult privirile(nu in sensul sa te holbezi la el).De obicei iti dai seama cand o privire inseamna ceva. Daca va intra in vorba cu tine mai des iti vei da seama. Daca nu deschide vreo discutie poate insemna si ca e la fel de emotionat ca tine si nu vrea sa spuna ceva gresit sau sa se balbaie, acesta fiind motivul pentru care prefera comunicarea nonverbala.E mult mai usor. Bafta! happy

| Blackcriss a răspuns:

Fa ros de id-ul lui sau de facebook-ul lui happy. Intra in vorba cu el, si daca e sa fie ceva va fi puppy dog eyes.