| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! As vrea sa ma sarut. Dar cum este? Ce simti? Sunt foarte timida. Imi puteti spune unde sa imi pun mainile sau sa tin ochii deschisi/ inchisi? Sa ma uit in ochii lui? sad

Răspuns Câştigător
| UnCopilNormal a răspuns:

Buna! Sarutul este o placere pentru tine atat cat si pentru partener. "Dar cum este sa saruti?" Pai, sarutul nu este ine stie ce. Sunt doua tipuri de saruturi: Normale [pur si simplu iti atingi buzele de cele ale partenerului] sau French [ca in filme, cu limba] "Ce simti?" Nu simti nimic, dar fiind pentru prima oara este normal sa fii timida, dar cel mai bine este sa te lasi incurajata de prieteni. Mainele poti sa le tii de ale partenerului, pe umerii lui sa il tii de barbie, sau unde vrei tu. Preferabil, este cel mai bine sa tii ochii inchisi. Sper ca te'am ajutat!happy

8 răspunsuri:
| Ando1dul a răspuns:

La mine primul a fost super love struck.Mi s-a sculat si dildaul laughing

| tntsirom a răspuns:

happy tari intrebari, fiecare persoana simte altceva cand saruta o alta persoana.Deci nu o sa primesti de la nimeni un raspuns concret.Treaba e sa saruti, restul vin de la sine. De simtit(placere, dezgust sau indiferenta) o sa simti ceea ce te astepti sa simti, nimic altceva. Daca iti place persoana care o saruti, ceea ce vei simti va fi pe masura. Deci bafta!

| Demonull a răspuns:

Să te săruți? :-slaughingPăi lasă-te cuprinsă in farmecele sarutului.Aceste gesturi minore atins, pipait mângaiat îți vin atunci Nu te poți duce țintă la respectivu si sa-l apuci de gât incepand să-l săruți ..sau ba da poți dacă esti mai sălbatică.happy

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Ochii inchisi.
Nici eu nu stiu cum e, dar as vrea.
Si nu cu oricine, ci cu fata pe care o iubesc...
Incepi prin a te atinge pe mana cu el, apoi ii dai un mic pupic pe obraz si el va intelege ce vrei.
Lasa-l sa se apropie si lasa-te dusa de val!
Totul va decurge perfect, fara sa stii ce sa faci.
Succes!

| Ekcstsy a răspuns:

Daca te uiti in ochii lui si e pentru prima data te va busi rasul asa ca nu te sfatuiesc. Inchizi ochii, tii gura putin intredeschisa si il lasi pe el sa continue (bage limba) poti sa ii musti usor buza de sus/jos care vrei, mainile dupa gatul lui sanii tai sa apese pe pieptul lui... inclini putin capul si cam atat.

| RetardedRacoons a răspuns:

Uita-te in ochii lui, cu insistenta chiar!

| ღNuTzAღ a răspuns:

Ochii ar fi de dorit sa fie inchisi...Dar eu ii mai deschid uneorilaughingasa m-am deprins sa-i mai deschid blushing

| PinkCupcake a răspuns:

Pune-i mainile pe dupa gatul lui si apropie-e de gura sa, iar el va sti exact ce vrei s-o faciwinking. Mult noroc! good luck