| anonim_4396 a întrebat:

Peste tot scrieti... "saruta cu ochii inchisi"... cand dati sfaturi sau ceva. Dar, uite ca eu cred ca am o "problema" sarut cu ochii deschisi pentru ca fostul meu ma saruta cu ochii deschisi. si de atunci nu mai pot saruta cu ochii inchisi... Care-i problema?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nici o problema, saruti asa cum te simti bine.

nony
| nony a răspuns:

Si vezi ceva? laughing

nony
| nony a răspuns:

La asta ma refeream si eu BRO.
Sa nu se sperie.laughing

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Saruti cum vrei laughing

| buli a răspuns:

Stii vorba aia :" fiecare cu... a masii"? Asta merge si cu sarutu fiecare saruta cum vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care-i problema? Te priveste, fiecare cum are chef, cum se simte mai bine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nony probabil ca vede... crucis rolling on the floor

| adeeh a răspuns:

Mai, de fapt.nu cred ca este o problema.Asa iti place, asa faci! Zici ca peste tot scrie ca trebuie cu ochii inchisi, dar nu cred ca scrie ca este exclus cu ochii deschisi! :*