| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU happy!
De ce iubitul meu se excită foarte tare în zona "sânilor", iar eu nici măcar puţin?
Nu că aş vrea să mă excit în acea zonă, dar nu mi se prea pare normal ca el să se excite acolo, fiind băiat, iar eu ca fată deloc laughing)...
Aştept răspunsuri
Dau Fundaa :*!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Zonele erogene diferă puţin de la persoană la persoană. S-a întâmplat ca unele, în cazul vostru, să nu coincidă. Nu e nimic anormal.

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Poate este pe invers!

| 1cristian1990 a răspuns:

Si baietii se excita acolo, e un punct erogen! Poate tu te exciti mai tare in alta parte! E perfect normal, nu te mai gandi! Inloc sa fi bucuroasa ca i-ai gasit la iubitu tau un punct erogen si poti sa il faci fericit, tu iti fci iluzii aici ca baieti nu au voie sa se excite acolo!