| anonim_4396 a întrebat:

Nu ma mai excit. Ce pot face? Adica am incercat totul dar nu ma pot excita. Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Este probabil un blocaj psihic. Cred ca ai avut un "accident" o data, cum au toti barbatii, adica nu ai avut erectie sau foarte slaba, si probabil te-ai speriat iar partenera ta nu e in stare sa te faca sa treci peste. Daca am dreptate, atunci ea ar trebui sa gaseasca modalitatea de a te ajuta.
Ai erectii matinale? Ai incercat sa te masturbezi? Daca da si merge, atunci e psihic si daca nu poti trece peste, cauta ajutorul unui psiholog. Daca nu, al unui urolog.
Te pup!

2 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Tu cred ca stii problema asta mai bine ca noi ma indoiesc ca vei gasi raspunsuri pe net, intreaba-te singur/a ce e in neregula cu tine.
PS: poate e stresul.

| sayWhaaat a răspuns:

Mie mi se intampla asta cand sunt indragostit " in tacere ", stai linistit, nu dureaza mult.