| Albãstriţaxx a întrebat:

Heii TPU! :*

Deci, eu tin foarte mult la un baiat laughing, il plac si il iubesc mult.El nu ma place...dar eu tot nu pot renunta la el.Pana acum, am vorbit numai pe facebook, pe mess, si prin mesaje.La scoala nici macar nu ne salutam.
Cand am trecut pe langa el intr-o zi, l-am salutat, m-a salutat laughing Nici eu nu stiu ce am simtit in acel moment happy.
Deci, eu nu am mai avut un iubit pana acum.
Pentru mine "iubit" este acela pe care il iubesti enorm de mult.
Prietena mea cea mai bune, imi tot spune sa il las, ca mai sunt altii, ca nu am sanse cu el, etc. Ea accepta aproape orice oferta care i se da, adica pana acum a avut multi iubiti, dar pe nici unul nu ii iubea cu adevarat.Imi spunea pe mess ca isi bate joc de ei numai.

Credeti ca ea are draptate si ca trebuie sa renunt mai repede? sad

Răspuns Câştigător
| alexa2829 a răspuns:

Foarte bine, fi stapana pe tine si chiar daca nu vrea sa fie cu tine si vb pe mes si face doar pentru likeuri sau plictisela, nu pleca capul in fata lui fi strooonng! :* ai grija de tine sweety

4 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

Scuipă-l.

| NuSeZiceANONIM a răspuns:

Pai... el stie ca il placi?

Ar trebui sa-i zici, vezi cum reactioneaza, daca rade sau isi bate joc de tine UITA-L, daca vorbeste frumos cu tine... Bravo laughing

| Albãstriţaxx explică (pentru NuSeZiceANONIM):

Eu am intrebat altceva, si da, i-am spus laughing

| tituspiano a răspuns:

Fugi si spune-i happy incearca sa gasesti si tu ceva comun nu doar ca are un ambalaj frumos, poate e praf pe interior...happy