| lovetheyfunny a întrebat:

Heii TPU, ieri am facut dragoste cu prietenul meu de 5 ori si azi am observat ca ma doareintrarea in vagin(stiu suna cam ciudat laughing ) dar asa e..este o problema sau este din cauza ca incepe sa mi se largeasca si de asta simt durerea-disconfortul acesta sa nu o numesc chiar durere ca nu este.tin sa mentionez ca eram virgina pana acum 4 luni in care ne-am intalnim de vreo 14 ori maxim si am facut dragoste. putin ajutor celor care cunosc va rog.p[up :* si funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Vaginul este un organ musculos sub forma de tub. In vagin exista niste muschi circulari care se intind si isi revin la fiecare intromisiunea a penisului. Aceasta intindere ritmica a muschilor daca se produce pe o perioada mai lunga de timp (consider ca 5 acte sexuale necesita un timp mai lung) intervine efectul de obosire a acestora si instalarea unei febre musculare. Aceasta durere ca la orice febra musculara se elibereaza treptat si va dispare in decursul a cateva zile. Deasemenea intr-un timp foarte scurt ai intretinut mai multe raporturi sexuale si aceste penetrari repetate au ca rezultat largirea treptata a vaginului datorita cauzat atat de intinderea dar mai ales relaxarea muschilor.Succes pe viitor si sex fara dureri.

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Dacă nu îţi mai ajunge, e normal să fie aşa.
Mai potoleşte-te şi tu, mai fă o pauză.
Că te crede lumea nimfomană.

| Klandestin a răspuns:

Pai daca ai facut-o de 5 ori in timp scurt, normal ca te doare daca iti dai ca oarba! Mai rarut c-ai mai dragutwinking

| IceKitty18 a răspuns:

Stai calma ca la inceput si noi faceam de 3-4 ori laughing e cum ai facut atat. oricum larga nu ramailaughing himenul revine la normal :* iti trece, dai o micuta pauza si dupa continua laughing distractie faina

| bellaboo a răspuns:

laughing))))